Brno Paintball Academy

... vznikla pod záštitou spolku RPR Paintball sport jako výcvikové středisko sportovního paintballu na Moravě. Účelem Academie je kontinuální příprava budoucích hráčů na profesionální, amatérské, ale i zcela rekreační úrovni.

TRÉNINKY SPORTOVNÍHO PAINTBALLU

Stát se hráčem může každý, přijď si vyzkoušet úvodní trénink zdarma. Hledáme hráče do kategorií dorost (15 - 18 let) a senior (nad 18 let). Tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 18:00 do 21:00. Znovu rozjíždíme tréninky od září.

Jak vypadá trénink?

Rozcvička, výuka technik, nácvik herních situací a samotné hry. Každý trénink je jiný, ke každému hráči přistupujeme individuálně a náročnost tréninků upravujeme podle výkonnostního průměru hráčů na jednotlivých trénincích. Tréninky zahrnují i teoretické části a samostatné kondiční přípravy (posilování, aerobní cvičení, kruhové tréninky). Turnajové přípravy před nadcházející soutěží (teoretická příprava, seznámení s turnajovými pravidly, ostatní poradenství apod.).

Turnaje sportovního paintballu, kterých se pravidelně účastníme: Česká paitnballová liga (ČPL) - nejvyšší Česká paitnballová liga, hraje se v Mýtě (Plzeňský kraj) a většinou má 2 divize - 5men a 3men Czech Xball series (CXS) - vyšší amatérská liga , hraje se v Hodoníně (Jihomoravský kraj) a většinou má jednu divizi - 3men Frýdencká paitnballová liga (FPL) - amatérská paitnballová liga, hraje se ve Frýdku - Místku (Moravskoslezský kraj) a vždy mívá jednu divizi - 3men